Pracovní nabídky


Domov Borová přijmeme pracovníky na tyto pozice:

Profese:

Všeobecná sestra bez odborného dohledu CZ-ISCO: 32211

Možnost i zkráceného úvazku. Pro bližší informace kontaktujte +420 702 055 733

Profese: Pečovatel/ka CZ-ISCO: 53222

Počet míst: 3 (možnost HPP i zkrácený úvazek)

Nástup: od 1.8. 2017 do neurčeno

Pracovní doba: /směnnost/: 12 hod. denní/noční (od 07:00 – 19:00; 19:00 – 07:00) nepravidelná prac. doba v nepřetržitém provozu (37,5 hod. týdně), akceptace požadavků na rozvržení pracovní doby (např. u pracovníků s dětmi, studující apod.).

Vzdělání:

ZŠ/SOU/SŠ nebo kurz Pracovníka v sociálních službách (150 hod.), kvalifikace dle Zákona č. 108, o sociálních službách. Možnost nástupu i během konání praxe v rámci tohoto kurzu! Pokud uchazeč kurz nemá, jsme schopni vytvořit v rámci zaměstnání podmínky pro jeho vykonání. Zdravotní setry vzdělání dle Zákona o zdravotních službách, nutná registrace

Požadavky:

Požadujeme vstřícný vztah k seniorům, empatie, bezúhonnost. Zařízení navštěvuje 2x v týdnu praktický lékař, při směnách jsou přítomny i zdravotní sestry. Zařízení se nachází v příjemném prostředí v blízkosti brdských lesů na okraji obce Trnová (čistý vzduch, bio prostředí), stanice autobusu se nachází přímo před zařízením – linka č. 318 stanice Trnová škola dojezd na Zbraslav i na Smíchovské nádraží Praha. Sehraný kolektiv pečovatelů a zdravotníků, pravidelné supervize. V zařízení je k dispozici: kavárna, možnost využít balneo služeb i pro zaměstnance.

Nabízené benefity:

OBĚDY ZDARMA, pravidelné vzdělávání dle registrace, teambuildingové akce, možnost noclehu v zařízení.

Své životopisy posílejte na níže uvedenou emailovou adresu. Pro bližší info volejte na kontakt + 420 702 055 733.

Kontaktní osoba: Ing. Jiřina Řezanková

jirina.rezankova@domovborova.cz

 

 

 

© Copyright Domov Praha západ | Domov Borová, PERUS: Tvorba www stránek