Pracovní nabídky


Profese: Fyzioterapeut bez osvědčení CZ-ISCO: 32552

Počet míst: 1 (možnost HPP i zkrácený úvazek).
Nástup: od 1.10. 2017 do neurčeno
Pracovní doba: /směnnost/: 8 hod. denní/noční (od 07:00 – 15:30) akceptace požadavků na rozvržení pracovní doby (např. u pracovníků s dětmi, studujících apod.).

Vzdělání:
Vhodné pro uchazeče – studenty fyzioterapie, absolventy pedagogického směru – Tělesná výchova a sport. Vítáme i absolventy kurzů Pilates pro seniory, 8 hodinová pracovní doba, vhodné pro čerstvé absolventy škol.

Požadavky:
Požadujeme vstřícný vztah k seniorům, empatie, bezúhonnost, týmovou spolupráci. Jedná se o zařízení rodinného typu. I tak přistupujeme k zaměstnancům.

Nabízíme:
Cvičitel (Fyzioterapeut bez osvědčení, pedagog) provádí cvičební úkony s cílovou skupinou senioři (individuálně nebo ve skupině) pod dozorem fyzioterapeuta. Nabízíme dobré cvičební a RHB zázemí. Zařízení navštěvuje 1x v týdnu praktický lékař a 1x v týdnu psychiatr. Zařízení se nachází v příjemném prostředí v blízkosti brdských lesů na začátku obce Trnová (čistý vzduch, bio prostředí), stanice autobusu se nachází přímo před zařízením – linka č. 318 stanice Trnová Domov Borová dojezd přímo na Smíchovské nádraží Praha (cca 15 min). Sehraný a stabilní kolektiv pečovatelů a zdravotníků, pravidelné supervize. V zařízení je k dispozici: kavárna, možnost využít balneo služeb i pro zaměstnance. Jedná se o zařízení rodinného typu (max. 65 klientů). Velmi dobrá spolupráce s rodinami. Cílová skupina – klienti s Parkinsonovou dg. (50-90 let), pohybové obtíže. Z větší části klientelu DB tvoří aktivní senioři. Zařízení nepřijímá klienty s Alzheimerovou chorobou, neboť se nejedná o zařízení se zvláštním režimem. V rámci péče klienti využívají zejména aktivizace a rehabilitace, které zajišťuje odborný personál. Více info na www.domovborova.cz (sekce „Služby“ – roletka „Seznam služeb“).

Nabízené benefity: OBĚDY ZDARMA, pravidelné vzdělávání, teambuildingové akce, možnost noclehu v zařízení ZDARMA (lůžko, sociálka, kuchyňka).

Své životopisy posílejte na níže uvedenou emailovou adresu. Pro bližší info volejte na kontakt + 420 702 055 733.
Kontaktní osoba: Ing. Jiřina Řezanková
jirina.rezankova@domovborova.cz, www.domovborova.cz

Všeobecná sestra bez odborného dohledu CZ-ISCO: 32211

Možnost i zkráceného úvazku. Pro bližší informace kontaktujte +420 702 055 733

Pracovní doba: /směnnost/: 12 hod. denní/noční (od 07:00 – 19:00; 19:00 – 07:00) nepravidelná prac. doba v nepřetržitém provozu (37,5 hod. týdně), akceptace požadavků na rozvržení pracovní doby (např. u pracovníků s dětmi, studující apod.).

Vzdělání:

Požadujeme vstřícný vztah k seniorům, empatie, bezúhonnost. Zařízení navštěvuje 2x v týdnu praktický lékař. Zařízení se nachází v příjemném prostředí v blízkosti brdských lesů na okraji obce Trnová (čistý vzduch, bio prostředí), stanice autobusu se nachází přímo před zařízením – linka č. 318 stanice Trnová škola dojezd na Zbraslav i na Smíchovské nádraží Praha. Sehraný kolektiv pečovatelů a zdravotníků, pravidelné supervize. V zařízení je k dispozici: kavárna, možnost využít balneo služeb i pro zaměstnance.

Nabízené benefity:

OBĚDY ZDARMA, pravidelné vzdělávání dle registrace, teambuildingové akce, možnost noclehu v zařízení.

Své životopisy posílejte na níže uvedenou emailovou adresu. Pro bližší info volejte na kontakt + 420 702 055 733.

Kontaktní osoba: Ing. Jiřina Řezanková

jirina.rezankova@domovborova.cz

 

 

 

© Copyright Domov Praha západ | Domov Borová, PERUS: Tvorba www stránek