Nabídka zaměstnání


Pracovník v sociálních službách (Pečovatel/ka)

Rádi do našeho kolektivu přijmeme pracovníka v oblasti přímé péče.

Profese: Pečovatel/ka CZ-ISCO: 53222
Počet míst: 1 (HPP)
Nástup: od 1.5. 2019 do neurčeno

Pracovní doba: /směnnost/: 11 hod. denní/noční (od 07:00 – 19:00; 19:00 – 07:00) pravidelná prac. doba (37,5 hod. týdně), akceptace požadavků na rozvržení pracovní doby (např. u pracovníků s dětmi, studujících apod.).

Vzdělání:
ZŠ/SOU/SŠ plus kurz Pracovníka v sociálních službách (150 hod.). Kurz Pracovníka v sociálních službách – si může uchazeč o zaměstnání v průběhu práce dodělat (do 1,5 roku od zahájení zaměstnání).

Požadavky:
Požadujeme vstřícný vztah k seniorům, empatie, bezúhonnost. Jedná se o zařízení rodinného typu určeného pro seniory max. 64 klientů – většinou pohyblivých, nejsme zařízení se zvláštním režimem; při směnách přítomen zdravotní personál, aktivizační pracovník a fyzioterapeuti. Zařízení se nachází v příjemném prostředí v obci Trnová (čistý vzduch, klid, bio prostředí), stanice autobusu se nachází přímo před zařízením – linka č. 318 stanice Trnová Domov Borová – dojezd na Zbraslav i na Smíchovské nádraží Praha. Stabilní a příjemný kolektiv pečovatelů, zdravotníků a vedení (snažíme si vytvářet dobré podmínky k práci), pravidelné supervize.

Nabízené benefity:
ZDARMA obědy, ZDARMA nocleh mezi službami přímo v zařízení, teambuildingové akce, dobré mzdové ohodnocení. Možnost pronájmu firemního plně vybaveného bytu v obci Klínec.

Své životopisy posílejte na níže uvedenou emailovou adresu. Pro bližší info volejte na kontakt + 420 702 055 733.
Kontaktní osoba: Ing. Jiřina Řezanková
reditel@domovborova.cz, www.domovborova.cz

© Copyright Domov Praha západ | Domov Borová, PERUS: Tvorba www stránek