Ceník


Základní součástí všech služeb Domova Borová je nadstandardní bezbariérové ubytování s nábytkem – v jednolůžkových nebo dvoulůžkových pokojích s WC a koupelnou, včetně zajištění služeb viz. roletka „SEZNAM SLUŽEB.“ /balneo: možnost výběru ze dvou služeb čerpané 1x/měsíc – masáže, vodoléčba, pedikúra, kadeřník/. Pokoje mají vlastní bezbariérovou koupelnu s umyvadlem, sprchou a WC, připojení na internet. Každý klient má k dispozici chladničku a zdravotní polohovací postel od firmy Linet. Pokoj může být vybaven i TV a polohovacím křeslem.

Ceny se dle výběru pokoje pohybují v rozmezí od 850 Kč do 1.100 Kč/den. Výše uvedené cenové rozpětí obsahuje všechny námi poskytované služby I., II., III.:

I. Ubytování + služby (úklid, praní a žehlení prádla aj.) 

II. Celodenní stravování + pitný režim 

III. Základní služby + fyzioterapie (RHB, léčebný tělocvik) (po-pá), aktivizace (po-pá), volnočasové aktivity.

K dennímu poplatku se účtují zvlášť úkony registrované pečovatelské služby (sekce IV. Péče), která se pohybuje řádově okolo 440 Kč/den (dle objemu spotřebované péče). Pečovatelská služba zajišťuje celodenní + noční dohled /zdravotní sestry, pečovatelky/, úkony spojené s pomocí při hygieně, pohybu, stravování, donáška vody atp.. Úhradu za péči lze pokrýt PŘÍSPĚVKEM NA PÉČI – ten náleží pouze klientovi, nikoliv Domovu Borová! Podle potřeby jsme schopni administraci příspěvku (žádost, navýšení), vyřídit na sociálním odd. Domova Borová. Domov navštěvuje 1x týdně smluvní praktický lékař a 1x týden psychiatr. Lékaři přijímají klienty do péče a předepisují léčiva/inkontinenci dle ordinace a příslušné pojišťovny.

Možnost i krátkodobých odlehčovacích pobytů (min. 30 dní), nebo tzv. „ubytování na zkoušku.“

Možnost bezhotovostní platby prostřednictvím terminálu v Domově Borová
akceptace - LOGA
© Copyright Domov Praha západ | Domov Borová, PERUS: Tvorba www stránek